Polskie forum o drugiej wojnie swiatowej[pbf]


#1 2009-11-22 18:46:59

Luzak

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 51
Punktów :   

Posterunek

http://www.radziejow.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/innova/assets/Radziejow/obrazy/PPT%20front.jpg
Posterunek policji



Ehh, Kill All Of The Bitchez Son

____________________________________________________________________________________________

Offline

 

#2 2009-11-22 19:06:48

Pesio

Administrator

5538287
Zarejestrowany: 2009-11-20
Posty: 43
Punktów :   

Re: Posterunek

*Zawada postanowił nie wracać jeszcze do domu, miał wstąpić na policje i zgłosić napady*
- Dzień dobry, a raczej zły. Chciałem zgłosić dwa napady, jeden na military shop a drugi na biedronkę. Obydwa są prawdopodobnie dziełem tej samej osoby.
*policjant coś robi na komputerze, jest zajęty*
policjant -  yhy...achaa
- Co tylko yhy! MNIE NAPADNIĘTO
policjant - Panie daj pan spokój, my tu mamy wiele do roboty, zna pan chociasz rysopis?
- Nie dokładnie, ale pamiętam że miał szramę na prawym oku.
policjant - SZRAMĘ!?!!!
- tak, był tez bardzo brutalny
policjant - Znamy go to Johny Kelbitz znany przestępca i przywódca gangu
- GANGU?
policjant - tak, gangu. Oni są bardzo niebezpieczni proszę się do nich nie zbliżać. Jak pan chce możemy dać panu ochrone
- Nie, dziękuje sam umiem o siebie zadbać
policjant - Dobrze, ale to naprawdę niebezpieczny człowiek. Pańskie zgłoszenie zostanie rozpatrzone, skontaktujemy się z panem telefonicznie
- Do widzenia
*wychodzi*
- John Kelbitz tak? Trzeba popytać o niego w mieście...............KURDE i zapomniałem że nie mam telefonu, jak on ma do mnie zadzwonić


http://mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/Pesiok.png
EQ: - nóż - granat na szyi - 122$ Stan zdrowia: - zdrowy Miejsce pobytu: - błoka się po mieście w poszukiwaniu życia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plDlugie modne sukienki Odżywki fitness authority Producent Basenów